Następny mecz


Brak informacji o nadchodzących meczach

Partnerzy

          

 

       

 

                

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Orlik Młodszy E2 (2009)

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS

Awans trampkarzy 2004!

W sobotę trampkarze rocznika 2004 rozegrali już ostatni mecz w IV lidze okręgowej. Od przyszłego sezonu za sprawą awansu będą występowali w III lidze! Młoda UKSa zdominowała ligę wygrywając 12 na 14 spotkań a oto kawałek tabeli :

 

1. UKS Szopienice  36 pkt.

2. KS Stadion Śląski II Chorzów 28 pkt. 

Cała tabela na :

http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=16 

Statystyki: Najlepsi asystenci (8 asyst): • Kamil Szolke • Robert Popek Najlepsi strzelcy (7 bramek): • Tomasz Larysz • Radosław Witkowicz • Bartosz Bujakiewicz • Nikodem Maciaszczyk Najlepszy zawodnik sezonu: • Tomasz Larysz – średnia not ze wszystkich meczów – 8,7 Najwięcej czasu na boisku: • Tomasz Larysz- 980 minut Najwięcej strzelonych bramek w meczu: • 8 przeciwko Podlesiance Katowice w 14. kolejce Najwięcej straconych bramek w meczu: • 3 przeciwko Podlesiance Katowice w 14. kolejce Najdłuższa seria ze strzeloną minimum 1 bramką: • 13 spotkań Ilość meczów bez straconej bramki: • 3 Bilans bramek: • 51:18

Zapraszamy również do wywiadu z trenerem trampkarzy Damianem Nowickim:

Admin: Witam trenerze, na początku chciałbym zapytać czy spodziewaliście się awansu w tej rundzie jesiennej? Czy pierwsze miejsce było waszym celem ?
Trener: Witam. Patrząc na końcówkę poprzedniego sezonu oraz to jak pracowaliśmy przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych byłem przekonany, że będzie to dla nas dobry sezon ale nigdy w szatni nie padły słowa o tym, że naszym celem jest pierwsze miejsce i awans. Z kolejnymi meczami i świetną grą każdy miał świadomość, że mamy na to duże szanse i udało się. Miejsce jakie zajęliśmy na koniec sezonu jest z pewnością dużym i przede wszystkim zasłużonym sukcesem bo jest to tylko i wyłącznie podkreśleniem naszej bardzo dobrej gry w tym sezonie. Ale ja jako trener dbam przede wszystkim o ciągły rozwój i podnoszenie umiejętności moich zawodników.
Admin: Czy poziom zespołu poprawił się od ostatniego sezonu ?
Trener: Oczywiście! W naszej grze widać duże postępy w porównaniu do poprzedniego sezonu co mnie bardzo cieszy. Każdy z zawodników, który regularnie i sumiennie pracował na treningach podniósł swoje umiejętności a to oczywiście przełożyło się na lepszą grę całego zespołu.
Admin:  W całej lidze przegraliście tylko 2 mecze. Taki wynik jest satysfakcjonujący czy może cały czas jest coś do poprawy?
Trener: 12 zwycięstw i tylko 2 porażki to świetny wynik ale my przede wszystkim skupiamy się na celach zadaniowych. Na tym w jaki sposób atakujemy, bronimy, jakie decyzje na boisku podejmują zawodnicy itd. Czyli tym co tak naprawdę może nam pomóc w dobrej grze. Do poprawy jest coś zawsze. Nawet jeśli dany element funkcjonuje bardzo dobrze to nadal nad tym trzeba pracować, cały czas podnosić swoje umiejętności i dążyć do perfekcji.
Admin: W czternastu meczach strzeliliście aż 51 bramek. Co stoi za tak dobrą dyspozycją strzelców ?
Trener: Z pewnością świetne szkolenie jakie jest w naszym klubie oraz styl gry jaki preferujemy. Chcemy grać ofensywnie, kreować grę, grać kombinacyjnie, atakować większą ilością zawodników i stwarzać jak najwięcej sytuacji strzeleckich. 51 bramek w 14 meczach może robić wrażenie. Cieszy również fakt, że te zdobyte bramki rozkładają się na większą ilość zawodników i to jest z pewnością nasz duży atut.
Admin: Czy jest ktoś w zespole kto zasługuje na szczególne wyróżnienie ? 
Trener: Uważam, że to co udało nam się osiągnąć w tym sezonie to zasługa całego zespołu. Tworzymy kolektyw na boisku i to jest naszą siłą. Są oczywiście zawodnicy, którzy robią różnicę. Dają coś extra temu zespołowi i z pewnością takim zawodnikiem jest nasz kapitan Tomek Larysz, który jest niezwykle ważnym ogniwem w naszej drużynie. Kreuje grę całego zespołu, nie boi się brać odpowiedzialności na siebie i na każdym treningu pokazuje, że mądrą i świadomą pracą można iść cały czas w górę. Na pochwałę z pewnością zasługuje również Kamil Szolke, który rozwinął się bardzo w tym sezonie. Gra odważnie, kreatywnie, bierze na siebie ciężar gry oraz poprawił grę w defensywie co było jego największym mankamentem. Zawodnicy, którzy zasilili szeregi naszej drużyny czyli Bartek Bujakiewicz i Robert Popek dali dużo jakości i świeżej krwi temu zespołowi. Radek Witkowicz, który w trakcie sezonu znalazł sobie nową pozycję i bardzo dobrze prezentował się grając jako środkowy napastnik. Nikodem Maciaszczyk, który miał udział przy dużej ilości bramek zdobytych przez nasz zespół oraz cała linia obrony, która była monolitem. Mieliśmy w tym sezonie najszczelniejszą obronę w całej lidze. Nie możemy oczywiście zapomnieć o chłopakach z rocznika 2005, którzy w tych rozgrywkach bardzo nas wspierali swoją obecnością i świetną postawą na boisku. Ale tak jak już wspomniałem wcześniej cały zespół zasługuje na ogromne słowa uznania!
Admin: Przed wami III liga, mocniejsi przeciwnicy, jak będzie wyglądała przerwa zimowa w wykonaniu 2004 rocznika ?
Trener: Identycznie jak latach poprzednich. Będziemy starali się cały czas pracować na treningach i podnosić swoje umiejętności bo tak jak powiedziałeś, teraz będą nas czekały mecze z bardziej wymagającymi rywalami ale mnie osobiście jako trenera to cieszy. Jeśli grasz z lepszymi drużynami to uczysz się więcej i szybciej. Będziemy chcieli rozegrać jak najwięcej sparingów. Jeszcze w tym roku planujemy zmierzyć się towarzysko z innymi drużynami. Mam nadzieję, że uda się również zaliczyć kilka turniejów halowych i na wiosnę będziemy mogli się cieszyć z jeszcze lepszej gry.
Admin: Gratulacje dla całej drużyny! Życzymy kolejnych sukcesów !
Trener: Dziękujemy bardzo i zapraszamy na nasze mecze! Pozdrawiam

 

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Seniorzy - Kolejka 21
So, 18. Maj. 2019 15:00
UKS Szopienice
UKS Szopienice
Strażak Mikołów
Strażak Mikołów
-:-

Zegar i data

Sunday, 19, maj 2019

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

A klasa

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam
7:29-- OLA: Zapytanie: czemu pod pod juniorami młodszymi 2002 są treningi dla rocznika 2009/2010.
7:29-- OLA: Gdzie znajdę aktualne treningi dla
7:30-- OLA: rocznika 2002?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Nowi zarejestrowani

  • owubuni
  • ypagef
  • vanessafereday
  • JakubSmolar
  • uzezyg

Stronę odwiedziło:

1231732
DzisiajDzisiaj128
WczorajWczoraj304
W tym tygodniuW tym tygodniu2268
W tym miesiącuW tym miesiącu6176
Ogólnie:Ogólnie:1231732
Zalogowani 0
Goście 11
Zarejestrowani 31
Zarejestrowani dziś 0