Następny mecz


Brak informacji o nadchodzących meczach

Partnerzy

          

 

       

 

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Orlik Młodszy E2 '10

Żaki F1/F2 - '11'12

Skill Box Katowice

Motoryka w UKS

Koniec Juniorów 2001/02

Od lewej: Adam Dobrowolski, Kuba Lewandowski, Kamil Czerwiński, Jacek Szala, Grzegorz Jochmiczyk, Mateusz Głowa, Dawid Czarnecki, Mateusz Gajda, Łukasz Pieszko, Kuba Graj, Jacek Psiuk, Bartek Jagodzinski, Dawid Tadra, Nikolas Przygoda, Alan Lubaski, Jakub Fira, Jakub Łuczak, Sebastian Psiuk,

W środę ostatni mecz w historii UKSu Szopienice jako juniorzy zagrali chłopcy z rocznika 2001/02 (17, 18 lat). Kończy się czas i pewna era Drużyny przez wielkie D. Przez niemal 11 lat tworzyli zespół którego pozazdrościłby nie jeden profesjonalny klub. Przez te lata w klubie przewinęło się wielu znakomitych piłkarzy. Chłopacy wspólną decyzją ogłosili, że od przyszłego sezonu stają się pełnoprawnymi seniorami, bądź kończą swoją przygodę z piłką nożną. Wśród obecnej kadry są też ci którzy zaczynali tu jako 7 latkowie. Przez wiele lat przychodzenie na trening na UKS było dla nich stylem życia, rutyną którą kochają. Teraz czas na wspomnienia.

 

 

Szopienice Cup   

 

(od lewej): Alan Lubaski, Adam Dobrowolski, Mateusz Głowa,Sebastian Psiuk, Nikolas Przygoda, Dawid Konarski, Jakub Fira, Mirosław Głowa, Mateusz Gajda

Deichman 2013 

Od lewej: Adam Dobrowolski, Kamil Saternus, Sebastian Psiuk, Jakub Fira, Mateusz Głowa, Mateusz Gajda, Dawid Konarski, Alan Lubaski, Wiktor Pasternak, Nikolas Przygoda

sezon 2012/13 

 

 

od lewej: Kuba Zaranek, Alan Lubaski, Mateusz Gajda, Mateusz Głowa, Nikolas Witos, Sebastian Psiuk, Kuba Graj, Jakub Krzywoń, Jakub Fira, Adam Dobrowolski, Jacek Szala, Grzegorz Jochimczyk, Kamil Czerwiński, Filip Ślęp, Nikolas Przygoda, Łukasz Pieszko, Kamil Saternus, Bartek Jagodziński

Turniej w Siemianowicach 2014 

 

 

 od lewej: Kuba Graj, Sebastian Psiuk, Kamil Saternus, Mateusz Gajda, Łukasz Pieszko, Nikolas Przygoda, Jacek Szala, Alan Lubaski, Kuba Łuczak, Kuba Fira

 

 

SZOPIENICE CUP 2014

 

 

TRENINGI W ZIMIE

 

 

STYCZEŃ 2015

 

 

Wygrany turniej w Siemianowicach 2016

Mateusz Głowa z pucharem 

Wygrany Szopienice Cup 2016 

 

Mateusz Gajda kapitan zespołu juniorów odbiera puchar 

 

 

od lewej: 

Łukasz Kłosowski (Łyk Zabójcy), Kuba Graj, Grzegorz Jochimczyk, Alan Lubaski, Dawid Czarnecki, Maciej Stachoń, Marcin Selwa, Jakub Fira, Adam Dobrowolski, Kuba Zaranek, Bartek Jagodziński, Kamil czoło Czerwiński, Sebastian Psiuk, Dawid Tadra, Bartek Konieczny, Nikolas Przygoda, Szymon Oburka, Łukasz Pieszko, Michał Jochimczyk

 

TURNIEJ WROCŁAW TROPHY 2016

luźna gierka na piasku po ciężkich meczach

 

od lewej: Alan Lubaski, Sebastian Psiuk, Dawid Czarnecki, Mateusz Kłosek, Kamil Czerwiński, Łukasz Stachoń, Wojtek Cieślik, Maciej Stachoń, Dawid Przygoda, Jakub Fira, Bartek Jagodziński, Grzegorz Jochimczyk

 

 cieszynka po bramce Łukasza Stachonia (wraz z Mateuszem Kłoskiem)

 

 

OBÓZ 2016 i 2017

słynny coerver na treningu 

chrzest Mateusz Głowa i Maciej Stachoń

rozciąganie z trenerką przygotowania motorycznego Patrycją Jasińską

ciężka praca w dobrej atmosferze

trening strzelecki na obozie

 

obozowy sparing z rocznikiem 2004 

 

W 2016 wystartowały dwie ligi III i V 

 

 

 

 

od lewej: Adam Dobrowolski, Łukasz Kłosowski, Mateusz Herbiński, Sarcin Melwa, Kamil Czerwiński, Kuba Łuczak, Grzegorz Jochimczyk, Maciej Stachoń, Mateusz Gajda, Mateusz Głowa, Kuba Graj, Łukasz Stachoń, Alan Lubaski, Jacek Psiuk, Bartek Jagodziński, Łukasz Pieszko, Michał Kozłowski, Szymon Oburka, Wojtek Cieślik, Nikolas Przygoda, Dawid Tadra, Kuba Fira, Sebastian Psiuk.

WYGRANY TURNIEJ W CHORZOWIE 2017

WYGRANY SZOPIENICE CUP 2017

WYGRANY TURNIEJ ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W HISZPANII 2018

 

odebrany puchar fair play

 

włochy mediolan 2018

Jakub Fira i Alan Lubaski przed San Siro

 

Awans do III ligi

 

najwyższa wygrana

 

Maciej Stachoń na bramce

SZOPIENICE CUP 2018

wygrana 9:1

 

Grzegorz Jochimczyk w drodze na mecz

WYGRANY TURNIEJ W PRADZE! 2019

 

DZIĘKUJĘ OSOBIŚCIE I ZA CHŁOPAKÓW ZA LATA JUNIORSKIE SPĘDZONE W UKSIE SZOPIENICE POD OKIEM TRENERA ADAMA DOBROWOLSKIEGO ORAZ KIERA JACKA PSIUKA.

Maciej Stachoń 

 

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Zegar i data

Tuesday, 18, luty 2020

A klasa

KLASA A "VITASPORT"

# Zespół M Pkt
1 Górnik 09 Mysłowice 13 34
2 Gieksa II 13 33
3 AKS Cez Wyzwolenie 13 28
4 Jastrząb Bielszowice 13 27
5 Grunwald Ruda Śląska 13 27
6 UKS Szopienice 13 25
7 Józefka Chorzów 13 18
8 Hetman 22 Katowice 13 15
9 Gwiazda Ruda Śląska 13 13
10 Kolejarz Katowice 13 12
11 AKS II Mikołów 13 11
12 Stadion Śląski 13 10
13 Strażak Mikołów 13 8
14 Siemianowiczanka II 13 1

Wyniki

Stronę odwiedziło:

1333109
DzisiajDzisiaj218
WczorajWczoraj444
W tym tygodniuW tym tygodniu662
W tym miesiącuW tym miesiącu7057
Ogólnie:Ogólnie:1333109
Zalogowani 0
Goście 21
Zarejestrowani 34
Zarejestrowani dziś 0