Następny mecz

KLASA A "VITASPORT" - Kolejka 11
Datum Sun, 27. Paź. 2019 Beginn 11:00
PKS Józefka Chorzów
PKS Józefka Chorzów
--- UKS Szopienice
UKS Szopienice

Partnerzy

          

 

       

 

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Orlik Młodszy E2 '10

Żaki F1/F2 - '11'12

Skill Box Katowice

Motoryka w UKS

Kolejny "Mecz wspomnień" za nami

Za nami kolejny historyczny mecz oldboi, choć wolimy tu używać określenia "legend i gwiazd" naszego dawnego HKS-u i obecnego UKS-u Szopienice z dawnym Instalem a obecnym Hetmanem 22 Katowice. Tym razem gospodarzem był Hetman a w rolę organizatora tradycyjnie wcielił się Pan Andrzej Anders, któremu oczywiście pragniemy podziękować. Z naszej strony wszystkim zajął się Pan Henryk Wojtynek, wraz z naszym prezesem Tomkiem Rokickim. Obaj zajęli się skompletowaniem zespołu. Pogoda dopisała, nastroje również i obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Mecz zakończył się remisem 2:2 i wszystko rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych. Tym razem więcej szczęścia miał Hetman i to oni okazali się skuteczniejsi wygrywając 5:4. Najważniejsze jednak, że znów mogliśmy oglądać wiele piłkarskich znakomitości, wspominać dawne czasy czy nawet porozmawiać wspólnie. To był dobry piłkarski dzień... Kończąc tą krótką relację chcemy podziękować raz jeszcze Panu Andrzejowi Andersowi za zorganizowanie tego meczu i "ugoszczenie" nas, wszystkim uczestnikom tego meczu, kibicom czyli głównie znajomym i rodzinom, którzy przyszli oglądać to spotkanie oraz sędziom liniowym - Miłoszowi Beer i Bartkowi Strzewiczkowi, którzy nota bene są naszymi wychowankami a obecnie przywdziewają barwy Hetmana. W przyszłym roku czeka nas kolejne tego typu spotkanie towarzyskie, tym razem u nas. Z pewnością znów nie zabraknie emocji i wspomnień, no i oczywiście tym razem to my wygramy ;-) Zapraszamy do fotogalerii z meczu... 

Fotogaleria z meczu  

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

KLASA A "VITASPORT" - Kolejka 10
So, 19. Paź. 2019 15:00
UKS Szopienice
UKS Szopienice
Kolejarz 24 Katowice
Kolejarz 24 Katowice
-:-

Zegar i data

Monday, 21, październik 2019

Wyniki

Stronę odwiedziło:

1282681
DzisiajDzisiaj173
WczorajWczoraj575
W tym tygodniuW tym tygodniu173
W tym miesiącuW tym miesiącu7177
Ogólnie:Ogólnie:1282681
Zalogowani 0
Goście 11
Zarejestrowani 34
Zarejestrowani dziś 0