Skill Box Katowice

Motoryka w UKS

Mecz 2009r.

MECZ 2009!r.

W dniu dzisiejszym rocznik 2009 UKS Szopienice gościł w Chorzowie i rozgrywał mecz z drużyną Stadionu Śląskiego. Mecz od początku był bardzo wyrównany, dużo walki i akcji pod obiema bramkami. Pod koniec pierwszej połowy wreszcie zdobywamy 2 gole i schodzimy do szatni z prowadzeniem 2:0. Po przerwie strzelamy 3 gola jednak za kilka minut Stadion trafia do naszej bramki i mecz znowu się wyrównał. Wtedy chłopcy odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób zdobywając 2 kolejne gole i praktycznie zamykają ten mecz. Stadion zdobywa jeszcze jedną bramkę i sędzia kończy mecz. Wygrywamy ostatecznie 5:2 czyli mamy 3 kolejne zwycięstwo w meczu ligowym choć o te z pewnością było dzisiaj najtrudniej.

W poniedziałek kolejny mecz ligowy ze Spartą II Katowice. Początek meczu o 16.00.Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania- emocje gwarantowane.

STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW- UKS SZOPIENICE 2:5 (0:2) Bramki zdobyli: 4- Muller 1- Babiak