KLASA A "VITASPORT" - Kolejka 11

Mecz 2009r.!

UKS SZOPIENICE- SPARTA II

KATOWICE 4:4 (0:2)

Bramki zdobyli: Babiak, Strzelecki, Richter, Rokicki. W dniu dzisiejszym rocznik 2009 UKS Szopienice gościł Spartę Katowice. Teoretycznie mieliśmy grać z II zespołem, ale jak się okazało na nasz UKS Szopienice trzeba się wyjątkowo przygotować więc drużyna Sparty przyjechała wzmocniona zawodnikami I ekipy, która dzisiaj nie rozgrywała meczu w swojej lidze. Mecz od początku był wyrównany i dosyć długo był rezultat bezbramkowy. W drugiej części pierwszej połowy tracimy 2 gole po naszych prostych błędach więc do przerwy mamy 0:2. Po przerwie tracimy 3 gola, ale za chwilę łapiemy kontakt strzelając bramkę po ładnym przechwycie Babiaka. Mija jednak kilka minut i tracimy 4 gola więc wydaje się, że jest po meczu. Nic bardziej mylnego. Ostatnie 15 minut to ambitna walka i gra do końca okraszona ładnymi i skutecznymi akcjami pod bramką gości. W ciągu 10 minut strzelamy 3 bramki i na tablicy mamy remis. Szkoda, że sędzia za chwilę musiał zakończyć mecz, bo kto wie czy nie udało by się nam strzelić jeszcze jednego gola. Wielkie brawa dla chłopaków za zaangażowanie i walkę do końca. O to w tym wszystkim chodzi- brawo WY!!!

W poniedziałek kolejny wyjazdowy mecz ligowy z liderem naszej ligi czyli GKS III Katowice. Początek meczu o 16.00. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do kibicowania- emocje gwarantowane.!

KLASA A "VITASPORT" - Kolejka 10
So, 19. Paź. 2019 15:00