Następny mecz


Brak informacji o nadchodzących meczach

Partnerzy

          

 

       

 

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Orlik Młodszy E2 '10

Żaki F1/F2 - '11'12

Skill Box Katowice

Motoryka w UKS

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

UKS 23/24 LISTOPADA PIŁKARSKIE ŚWIĘTO

UKS 23/24 LISTOPADA PIŁKARSKIE ŚWIĘTO

=================

 

 

 

Startujemy z testami piłkarskim i motorycznymi wg modelu FOOTBALL LAB 

w naszym klubie partnerskim  UKS Szopienice.

Wszyscy zawodnicy zostaną poddani testom, a następnie będą mieli stworzone profile na platformie

scoutingowej FOOTBALL LAB PRO - https://footballlab.pl/zawodnicy

UKS Szopienice to jeden z najdłużej współpracujących z nami klubów.  W tej chwili wszystkie grupy

szkoleniowe objęte są systemem szkolenia FOOTBALL LAB, trenerzy cyklicznie biorą udział

w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, a zajęcia mentalfootball.pl prowadzi

współpracujący z nami ekspert - Karolina Pietrzak- Psychologia Sportu oraz Trening Mentalny

 

=====================================

 

20 listopada obchodzimy Dzień Praw Dziecka.

W powszechnej deklaracji ONZ z 1959 roku zapisano m.in. zasadę nr 2, że dzieci mają prawo do warunków zapewniających wszechstronny rozwój

oraz zasadę nr 7 o prawie

do nauki, rozrywek i sportu. Jak sprawdzać komu powierzamy dziecko,

jak je zachęcić, zamiast zniechęcić, do uprawiania

sportu i jak wybrać właściwie dyscyplinę? Z psycholog sportu, Karoliną Pietrzak i koordynatorem

Sparty Katowice, Tomaszem Siudkiem, rozmawia Agnieszka Tatarczyk.

 

Zapraszamy do zobaczenia filmu ; 

https://www.radio.katowice.pl/zobacz,46152,Sport-i-dzieci-Temat-do-dyskusji-.html?fbclid=IwAR32aU0WYdP_lM2nTJ3lXgT82MlePdXKlT3NIErl11ftviKA6Tq376Ojg5k

 

 

Nie masz uprawnień do komentowania

Poprzedni mecz

Zegar i data

Thursday, 16, lipiec 2020

A klasa

KLASA A "VITASPORT"

# Zespół M Pkt
1 Górnik 09 Mysłowice 13 34
2 Gieksa II 13 33
3 AKS Cez Wyzwolenie 13 28
4 Jastrząb Bielszowice 13 27
5 Grunwald Ruda Śląska 13 27
6 UKS Szopienice 13 25
7 Józefka Chorzów 13 18
8 Hetman 22 Katowice 13 15
9 Gwiazda Ruda Śląska 13 13
10 Kolejarz Katowice 13 12
11 AKS II Mikołów 13 11
12 Stadion Śląski 13 10
13 Strażak Mikołów 13 8
14 Siemianowiczanka II 13 1

Wyniki

Stronę odwiedziło:

1447702
DzisiajDzisiaj112
WczorajWczoraj735
W tym tygodniuW tym tygodniu964
W tym miesiącuW tym miesiącu9286
Ogólnie:Ogólnie:1447702
Zalogowani 0
Goście 5
Zarejestrowani 34
Zarejestrowani dziś 0