Brak informacji o nadchodzących meczach

Orlik Młodszy E2 '10

Żaki F1/F2 - '11'12

ROZWIJAMY SIĘ!

W ostatnim okresie dużo działo w naszym Szopienickim klubie!

✅ Uczestnictwo naszych trenerów w obozie zimowym u naszego współpartnera Football Lab

✅ Po zakończeniu obozu natychmiast uczestnictwo w szkoleniu

II Międzynarodowy Konwent Treningu Indywidualnego

✅ Następne wydarzenie to ,  doceniona ciężka praca Zarządu Klubu oraz nie mniejsza sztabu szkoleniowego

a przede wszystkim zawodników naszego Klubu , oraz będących na wypożyczeniu w innych klubach takich jak KKS Czarni Sosnowiec , MKS Śląsk Świętochłowice

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją, buty i na zewnątrz

Alex Müller dołącza do projektu Football Lab Future Spoko

#FootballLabFuture

Alex to utalentowany zawodnik grający w naszym klubie partnerskim UKS Szopienice. Był objęty monitoringiem podczas obozów #SkillsBoxCamp, a także była analizowana jego gra i postępy w klubie.

Football Lab Future to elitarny program dla najbardziej utalentowanych zawodników. Na chwilę obecną w programie uczestniczy 18 zawodników. Część z nich, za naszym pośrednictwem, trafiło już do akademii takich klubów jak Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok czy Raków Częstochowa. Jeden z naszych graczy odbył tygodniowe testy w jednej z najlepszych akademii piłkarskich świata Dinamo Zagrzeb. Kolejni czekają na swoją szansę realizujac nasz indywidualny program pracy. W lutym kolejni zawodnicy będą testowani przez akademię klubu Ekstraklasy.

Jak można trafić do programu FL Future?Śmiech

M.in. uczestnicząc w obozach piłkarskich Football Lab i realizując program FL w klubach partnerskich. Następni obserwowani przez nas zawodnicy do projektu dołączą już niedługo.Szczegóły odnośnie rekrutacji do projektu już wkrótce.

✅ I stało się !!!!!Zdziwienie

Kopalnia Talentów w UKS Szopienice

Gratulujemy

Powołania te to efekt dobrej pracy wykonywanej w klubie partnerskim #UKSSzopienice Gratulujemy zarządowi, a przede wszystkim trenerom, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do rozwoju powołanych zawodników.

-------------------------------

Football Lab Future to elitarny i bezpłatny program wsparcia najbardziej utalentowanych zawodników realizujących program Football Lab. Zawodnicy są obserwowani pod kątem projektu FUTURE w trakcie obozów piłkarskich #LaboratoriumFutbolu, a także w klubach partnerskich. W ramach programu zawodnicy otrzymują wsparcie merytoryczne, realizują indywidualny program pracy oraz mają możliwość odbycia testów w największych polskich akademiach. Obecnie w projekcie Football Lab Future znajduje się grupa 22 zawodników .

✅ Następnym sukcesem naszego Klubu w ostatnim okresie jest

„ inwazja „ najmłodszych adeptów piłki nożnej , czyli Skrzatów z rocznika 2013 , 2014 . Oraz Skrzaciki ,

UWAGA  2015 , 2016 , 2017 !!!!!Pokazuję język

✅ Od trzech lat zastosowaliśmy specjalistyczny trening przygotowania motorycznego, prowadzony przez Specjalistkę w tej dziedzinie .

✅ I co jeszcze ?!

Od półtora roku został wprowadzony , tak bardzo potrzebny jak trening motoryki , trening mentalny, również prowadzony przez Specjalistkę w tej dziedzinie

✅ Czyżby coś jeszcze ?! Tak , w krótce następne bardzo pozytywnie zaskakujące informacje

Gołym okiem można zauważyć jak

UKS SZOPIENICE mocno się rozwija i Władze Klubu bardzo prężnie działają wraz z kadrą trenerów .

Nie pozostaje nic innego jak przyprowadzić na pierwsze zajęcia swoje pociechy i obserwować ich radość i uśmiech na twarzy . ZAPRASZAMY !

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i tekst