Następny mecz

Seniorzy - Kolejka 13
Datum Sat, 17. Lis. 2018 Beginn 15:00
UKS Szopienice
UKS Szopienice
--- Hetman 22 Katowice
Hetman 22 Katowice

Partnerzy

          

 

       

 

                

Tłumacz

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Najmłodsi w UKS-ie

Motoryka w UKS


Terminarz : Seniorzy

KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 25.08.2018 17:00 h Jastrząb Ruda Śląska - UKS Szopienice2 - 0
1 26.08.2018 11:00 h Wawel Wirek - Stadion Śląski3 - 0
1 26.08.2018 11:00 h Grunwald Ruda Śl. - Urania Ruda Śląska0 - 0
1 26.08.2018 11:00 h PKS Józefka Chorzów - Strażak Mikołów6 - 1
1 26.08.2018 11:00 h Hetman 22 Katowice - MKS Śląsk II1 - 1
1 26.08.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - AKS II Mikołów3 - 0
1 26.08.2018 11:00 h Siemianowiczanka II - vacat_ - _
2 02.09.2018 11:00 h Stadion Śląski - vacat_ - _
2 02.09.2018 11:00 h AKS II Mikołów - Siemianowiczanka II2 - 0
2 02.09.2018 11:00 h UKS Szopienice - Kolejarz 24 Katowice6 - 1
2 02.09.2018 11:00 h MKS Śląsk II - Jastrząb Ruda Śląska0 - 2
2 02.09.2018 11:00 h Strażak Mikołów - Hetman 22 Katowice2 - 0
2 02.09.2018 11:00 h Urania Ruda Śląska - PKS Józefka Chorzów1 - 1
2 02.09.2018 11:00 h Wawel Wirek - Grunwald Ruda Śl.3 - 0
3 08.09.2018 15:00 h Siemianowiczanka II - UKS Szopienice0 - 2
3 09.09.2018 11:00 h Grunwald Ruda Śl. - Stadion Śląski5 - 0
3 09.09.2018 11:00 h PKS Józefka Chorzów - Wawel Wirek 0 - 2
3 09.09.2018 11:00 h Hetman 22 Katowice - Urania Ruda Śląska2 - 2
3 09.09.2018 11:00 h Jastrząb Ruda Śląska - Strażak Mikołów1 - 1
3 09.09.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - MKS Śląsk II0 - 4
3 09.09.2018 11:00 h vacat - AKS II Mikołów_ - _
4 15.09.2018 15:00 h UKS Szopienice - vacat_ - _
4 16.09.2018 11:00 h Stadion Śląski - AKS II Mikołów1 - 2
4 16.09.2018 11:00 h MKS Śląsk II - Siemianowiczanka II1 - 1
4 16.09.2018 11:00 h Strażak Mikołów - Kolejarz 24 Katowice2 - 1
4 16.09.2018 11:00 h Urania Ruda Śląska - Jastrząb Ruda Śląska0 - 2
4 16.09.2018 11:00 h Wawel Wirek - Hetman 22 Katowice6 - 1
4 16.09.2018 11:00 h Grunwald Ruda Śl. - PKS Józefka Chorzów2 - 2
5 22.09.2018 15:00 h AKS II Mikołów - UKS Szopienice2 - 2
5 23.09.2018 11:00 h PKS Józefka Chorzów - Stadion Śląski5 - 0
5 23.09.2018 11:00 h Hetman 22 Katowice - Grunwald Ruda Śl.1 - 2
5 23.09.2018 11:00 h Jastrząb Ruda Śląska - Wawel Wirek 1 - 0
5 23.09.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Urania Ruda Śląska2 - 4
5 23.09.2018 11:00 h Siemianowiczanka II - Strażak Mikołów6 - 1
5 23.09.2018 11:00 h vacat - MKS Śląsk II_ - _
6 30.09.2018 11:00 h MKS Śląsk II - AKS II Mikołów0 - 2
6 30.09.2018 11:00 h Strażak Mikołów - vacat_ - _
6 30.09.2018 11:00 h Urania Ruda Śląska - Siemianowiczanka II2 - 3
6 30.09.2018 11:00 h Wawel Wirek - Kolejarz 24 Katowice7 - 0
6 30.09.2018 11:00 h Grunwald Ruda Śl. - Jastrząb Ruda Śląska5 - 0
6 30.09.2018 11:00 h PKS Józefka Chorzów - Hetman 22 Katowice6 - 1
6 30.09.2018 14:30 h Stadion Śląski - UKS Szopienice2 - 3
7 06.10.2018 15:00 h UKS Szopienice - MKS Śląsk II9 - 1
7 07.10.2018 11:00 h Hetman 22 Katowice - Stadion Śląski1 - 0
7 07.10.2018 11:00 h Jastrząb Ruda Śląska - PKS Józefka Chorzów2 - 0
7 07.10.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Grunwald Ruda Śl.2 - 2
7 07.10.2018 11:00 h Siemianowiczanka II - Wawel Wirek 3 - 1
7 07.10.2018 11:00 h vacat - Urania Ruda Śląska_ - _
7 07.10.2018 11:00 h AKS II Mikołów - Strażak Mikołów1 - 2
8 13.10.2018 15:00 h Strażak Mikołów - UKS Szopienice2 - 5
8 14.10.2018 11:00 h Stadion Śląski - MKS Śląsk II0 - 2
8 14.10.2018 11:00 h Urania Ruda Śląska - AKS II Mikołów1 - 3
8 14.10.2018 11:00 h Wawel Wirek - vacat_ - _
8 14.10.2018 11:00 h Grunwald Ruda Śl. - Siemianowiczanka II2 - 2
8 14.10.2018 11:00 h PKS Józefka Chorzów - Kolejarz 24 Katowice4 - 0
8 14.10.2018 11:00 h Hetman 22 Katowice - Jastrząb Ruda Śląska0 - 3
9 20.10.2018 15:00 h UKS Szopienice - Urania Ruda Śląska4 - 3
9 21.10.2018 11:00 h Jastrząb Ruda Śląska - Stadion Śląski4 - 0
9 21.10.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Hetman 22 Katowice2 - 1
9 21.10.2018 11:00 h Siemianowiczanka II - PKS Józefka Chorzów1 - 4
9 21.10.2018 11:00 h vacat - Grunwald Ruda Śl._ - _
9 21.10.2018 11:00 h AKS II Mikołów - Wawel Wirek 1 - 0
9 21.10.2018 11:00 h MKS Śląsk II - Strażak Mikołów2 - 5
10   11:00 h Stadion Śląski - Strażak Mikołów1 - 1
10   11:00 h Urania Ruda Śląska - MKS Śląsk II2 - 1
10   11:00 h Grunwald Ruda Śl. - AKS II Mikołów2 - 0
10   11:00 h PKS Józefka Chorzów - vacat_ - _
10   11:00 h Hetman 22 Katowice - Siemianowiczanka II2 - 1
10   11:00 h Jastrząb Ruda Śląska - Kolejarz 24 Katowice3 - 2
10 27.10.2018 15:00 h Wawel Wirek - UKS Szopienice3 - 2
11 03.11.2018 15:00 h UKS Szopienice - Grunwald Ruda Śl.3 - 5
11 04.11.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Stadion Śląski2 - 0
11 04.11.2018 11:00 h Siemianowiczanka II - Jastrząb Ruda Śląska1 - 1
11 04.11.2018 11:00 h vacat - Hetman 22 Katowice_ - _
11 04.11.2018 11:00 h AKS II Mikołów - PKS Józefka Chorzów2 - 1
11 04.11.2018 11:00 h MKS Śląsk II - Wawel Wirek 0 - 3
11 04.11.2018 11:00 h Strażak Mikołów - Urania Ruda Śląska1 - 2
12 10.11.2018 15:00 h PKS Józefka Chorzów - UKS Szopienice0 - 2
12 11.11.2018 11:00 h Stadion Śląski - Urania Ruda Śląska2 - 2
12 11.11.2018 11:00 h Wawel Wirek - Strażak Mikołów4 - 1
12 11.11.2018 11:00 h Grunwald Ruda Śl. - MKS Śląsk II3 - 0
12 11.11.2018 11:00 h Hetman 22 Katowice - AKS II Mikołów0 - 1
12 11.11.2018 11:00 h Jastrząb Ruda Śląska - vacat_ - _
12 11.11.2018 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Siemianowiczanka II0 - 4
13 17.11.2018 15:00 h UKS Szopienice - Hetman 22 Katowice_ - _
13 18.11.2018 11:00 h Siemianowiczanka II - Stadion Śląski_ - _
13 18.11.2018 11:00 h AKS II Mikołów - Jastrząb Ruda Śląska_ - _
13 18.11.2018 11:00 h MKS Śląsk II - PKS Józefka Chorzów_ - _
13 18.11.2018 11:00 h Strażak Mikołów - Grunwald Ruda Śl._ - _
13 18.11.2018 11:00 h Urania Ruda Śląska - Wawel Wirek _ - _

Poprzedni mecz

Seniorzy - Kolejka 12
So, 10. Lis. 2018 15:00
PKS Józefka Chorzów
PKS Józefka Chorzów
UKS Szopienice
UKS Szopienice
0:2

Zegar i data

Friday, 16, listopad 2018

Używamy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach prawidłowego świadczenia usług, odpowiedniego dostosowania serwisu do preferencji jego użytkowników. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na użycie plików cookies w pamięci urządzenia

A klasa

Wyniki

Shoutbox

Włącz/wyłącz Dźwięk Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

11:08-- System: Welcome!
10:19-- Sekretarz: Witamy na nowej stronie UKS Szopienice. Zapraszamy do rejestracji. Stare konta dostępu nie działają !!!
11:37-- Zylka: Witam na nowej stronie klubu.Zapraszamy do logowania i komentarzy. :D
8:22-- Sekretarz: Klikając na nagłówek news można wejść w jego część rozszerzoną i dodać komentarz :)
16:25-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz seniorów Klasa A
18:31-- Sekretarz: Stworzono Klasę B - uaktualnienie wyników wkrótce
12:34-- Sekretarz: Uaktualniono Tabelę Klasy B
7:10-- Sekretarz: Dodano pełny terminarz Klasy B
7:29-- Sekretarz: Dodano terminarz ligi juniorów
10:34-- Sekretarz: Dodano terminarz dla rocznika 2002
11:04-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2003
11:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2004
12:49-- Sekretarz: Dodano terminarz ligowy dla rocznika 2005
17:15-- Sekretarz: Dodano tabelę ligową 2006. Uaktualnienie i terminarz wkrótce.
12:12-- Sekretarz: Uaktualniono wyniki i tabelę Orlików 2006 i dodano terminarz wiosennej rundy.
19:18-- formula: Podlesianka K-ce '04 - Stadion Śl ąski '04 2:1
4:59-- Sekretarz: Dzięki za wynik :) uaktualniłem. Pozdrawiam
7:29-- OLA: Zapytanie: czemu pod pod juniorami młodszymi 2002 są treningi dla rocznika 2009/2010.
7:29-- OLA: Gdzie znajdę aktualne treningi dla
7:30-- OLA: rocznika 2002?

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj

Nowi zarejestrowani

  • owubuni
  • ypagef
  • vanessafereday
  • JakubSmolar
  • uzezyg

Stronę odwiedziło:

1163870
DzisiajDzisiaj356
WczorajWczoraj440
W tym tygodniuW tym tygodniu2001
W tym miesiącuW tym miesiącu6667
Ogólnie:Ogólnie:1163870
Zalogowani 0
Goście 16
Zarejestrowani 31
Zarejestrowani dziś 0