24 Lipiec 2014 14:19   
Nawigacja
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[off] 17-07-2014 08:48
Proszę o kontakt do Pana Radockiego w sprawie obozu

[off] 14-07-2014 18:27
ZAPRASZAM wszystkich do udziału w nowej ankiecie na stronie po prawej.

[off] 02-07-2014 20:31
Wyjeżdżam. Od dziś (2 lipca) przez kilka dni jestem nieosiągalny ani pod tel. ani w internecie. Wszelkie sprawy publikacji komunikatów proszę kierować do "cieplo herbata".

[off] 17-06-2014 13:08
Uzupełniono wyniki w ligach trampkarzy

[off] 14-06-2014 23:05
Zapraszam ! Z przymrużeniem oka

[off] 13-06-2014 23:16
Przez weekend nie będę miał dostępu do neta lub będę miał ograniczony dostęp, dlatego proszę w sprawach publikacji słać do "cieplo herbata" czyli do Wojtka Żyłki.

[off] 08-06-2014 23:40
Brak zapowiedzi meczów na weekend i pierwsze dni tygodnia spowodowany był tym, że byłem odcięty od komputera i internetu przez kilka dni skutkiem remontu. Przepraszam jeśli tym kogoś zawiodłem

Aktualnie online
Statystyka
· Nowi Użytkownicy:
Dzisiaj: 0 » Ostatnie 7 dni: 0 » Ostatnie 30 dni: 0
· Gości online:Użytkowników online: 0
· Witamy naszego najnowszego Użytkownika - ewcia_6344
· Wszystkich Użytkowników: 113
· Wszystkich Użytkowników, którzy odwiedzili nas dziś: 1
Sekretarz
Ostatnio widziani
Sekretarz13:37:01
cieplo herbata 1 dzień
klosiu24 6 dni
formula 1 tydzień
dodo 1 tydzień
Aleks 2004 3 tygodnie
przyjaciel 3 tygodnie
kiero_2003 3 tygodnie
Zdzislaw-Engel 4 tygodnie
staszekB 5 tygodnie
Najwięcej komentarzy dodali
   Zdzislaw-Engel[120]
   Sekretarz[82]
   Laguna[59]
   kiero_2003[53]
   cieplo herbata[50]
Najwięcej Newsów dodali
   Sekretarz[592]
   cieplo herbata[112]
   kaczorki[6]
   przyjaciel[2]
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
OFICJALNA STRONA UKS SZOPIENICE - ZAPRASZAMY

Dodaj tu swoje grafiki

SKŁADKI ZAWODNICZE
Przypominamy wszystkim o obowiązku płacenia składek zawodniczych !!! Zgodnie z regulaminem składek, opłaty powinny być dokonywane do 15-stego każdego miesiąca. Prosimy o regulowanie ich i uregulowanie ewentualnych zaległości.
URODZINY - VICE PREZESA

24 lipca to wyjątkowy dzień dla wyjątkowego człowieka. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz niezwykle pracowity, oddany sercem naszemu UKS Szopienice vice prezes klubu Michał Kłosek. Z tej okazji w imieniu całego klubu, wszystkich trenerów oraz sympatyków klubu życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i życiu codziennym.

"Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy"

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

UWAGA TRAMPKARZE 2002.

UWAGA TRAMPKARZE 2002 !!!
5 sierpnia (wtorek) startujemy z treningami i okresem przygotowawczym. Oto pełna rozpiska dni i godzin treningowych:
5,7,8 sierpnia godz 16 30 - 18 00 i 12,13,14,19,21,22,26,28,29 sierpnia godz 10 00 - 11 30 oraz sparingi 16,23,30 sierpnia godz 10 00 - 11 15.
Chłopaki liczymy na Was.

INFO DLA SENIORÓW.

UWAGA SENIORZY !!!
29 lipca (wtorek) o godz. 18:30 rozpocznie się pierwszy trening rozpoczynając tym samym okres przygotowawczy do sezonu 2014/15. Oto pełna rozpiska treningów:
29,31 lipiec oraz 1,4,5,6,7,8,12,13,14,19,21,22,26,28,29 sierpień w godz 18 30-20 00 - Treningi oraz sparingi 2,9 sierpnia godz 18 00 - 20 00 16,23 sierpnia godz 14 00 - 16 00.
Liczymy na obecność i solidną pracę. Panowie... A Klasa czeka... sięgnijmy po sukces na jaki zasługujemy.

URODZINY - BARTOSZ BALUCH

23 lipiec to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz bardzo pracowity i ambitny piłkarz drużyny trampkarzy 2003 Bartosz Baluch ('03). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w szkole oraz życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

PROBLEMY ZE STRONĄ

Od pewnego czasu borykamy się z problemami technicznymi. Chodzi głównie o zabezpieczenia, które zostały naruszone na serwerze naszego usługodawcy efektem czego pliki były celem ataku złośliwego oprogramowania. By nie narażać Was na problemy a także by zminimalizować szkody, strona została czasowo zamknięta. Niestety by podjąć właściwe działania celem znalezienia luk systemu musimy poczekać aż załatwi to nasz usługodawca, bowiem problem można rozwiązać tylko po jego stronie, bo to tam jest problem. W związku z tym strona znów może zostać zamknięta w każdej chwili, gdy stwierdzimy postępujące działanie złośliwego kodu. Przepraszamy za problemy i liczymy na wyrozumiałość.

URODZINY - GRZEGORZ DUDA

20 lipiec to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz bardzo pracowity i ambitny piłkarz drużyny juniorów Grzegorz Duda ('98). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera, kierownika oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w szkole oraz życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

URODZINY - OLIWER PRAISS

19 lipiec to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz bardzo pracowity i ambitny piłkarz drużyny trampkarzy 2003 Oliwer Praiss ('03). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w szkole oraz życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

URODZINY - PAWEŁ KRZYWOŃ

18 lipca to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz niezwykle sympatyczny, sumienny i zdolny zawodnik drużyny zespołu 2000/01 Paweł Krzywoń ('01). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera, kierownika oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w szkole oraz życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

KOMUNIKAT DLA JADĄCYCH NA OBÓZ
KOMUNIKAT DLA JADĄCYCH NA OBÓZ
Mija termin wpłacania pieniędzy za obóz sportowy. Prosimy tych którzy jeszcze tego nie zrobili o dokonanie wpłat na konto klubu. W razie pytań proszę dzwonić do prezesa Tomasza Rokickiego.
UKS SZOPIENICE W GRONIE DRUŻYN A KLASY
Wreszcie po długich oczekiwaniach, co sezonowych nadziejach i wyczekiwaniach nasza "pierwsza drużyna" znalazła się w gronie klubów, które wystąpią w rozgrywkach katowickiej "Klasy A" w sezonie 2014/15. Wiadomość ta była już ogłoszona, jednak przypomnijmy iż nasz klub zajął 3 miejsce w Klasie B poprzedniego sezonu, ale wobec wycofania się z prawa do awansu mistrza tej ligi Slavii II Ruda Śląska zespołem dołączonym do awansującego z drugiej lokaty Stadionu Śląskiego został właśnie nasz zespół. Choć "wielkość" nowej A Klasy jest jeszcze nie znana, możemy być pewni, że wśród drużyn A klasy zabraknie GKS Wawel II Wirek, który wycofał się z rozgrywek tej ligi. Z okręgówki do naszej A Klasy spadły Strażak Mikołów, MKS Świętochłowice oraz Jastrząb Bielszowice, awansowały zaś do niej drużyny UKS MK Górnik Katowice oraz BKS Sparta Katowice. Można więc przewidywać iż planowane od lat powiększenie katowickiej A Klasy może wreszcie dojdzie do skutku. Oby. W związku z awansem naszej drużyny oraz związanymi z tym większymi wymaganiami sportowymi nadal poszukujemy wzmocnień i poszerzenia kadry. Nasz zespół budowany jest nie tylko pod kątem nadchodzącego sezonu, ale również pod kątem przyszłości i ambitnych celów jakie postawiliśmy sobie na kilka lat. Chcemy by nasza seniorska drużyna, wzorem postępów jakie czynią nasze drużyny dziecięce, rozwijała się i pięła w górę, rosnąc w siłę i coraz wyraźniej zaznaczając Szopienice na naszej lokalnej mapie piłkarskiego okręgu. Wszystkich chętnych piłkarzy kochających grę w piłkę, lubiących trenować w przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonego bardzo dobrego trenera... serdecznie ZAPRASZAMY.
URODZINY - HUBERT RENKA

13 lipca to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz ambitny i sympatyczny piłkarzy drużyny "szkółki piłkarskiej" Hubert Renka ('06). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera prowadzącego zespół oraz w imieniu Twoich kolegów i koleżanek z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

URODZINY - JACEK SZALA

12 lipca to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz bardzo pracowity i zdolny zawodnik drużyny trampkarzy 2002 Jacek Szala ('02). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera prowadzącego zespół, kierownika oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w szkole i życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

URODZINY - SEBASTIAN ADAMSKI

8 lipca to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz zdolny i pracowity zawodnik drużyny seniorów Sebastian Adamski ('92). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera prowadzącego zespół, kierownika oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

URODZINY - KRZYSZTOF CZECHELIUS

6 lipca to wyjątkowy dzień dla jednego z naszych piłkarzy. W tym dniu swoje urodziny obchodzi bowiem nasz bardzo pracowity i zdolny zawodnik drużyny trampkarzy 2003 Krzysztof Czechelius ('03). Z tej okazji w imieniu całego klubu, trenera prowadzącego zespół, kierownika oraz w imieniu Twoich kolegów z drużyny życzymy Ci zdrowia, szczęścia, pogody ducha , wytrwałości w tym co robisz i sukcesów, nie tylko sportowych, ale i w szkole i życiu codziennym.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

HISTORYCZNY AWANS SENIORÓW

Dla wszystkich zainteresowanych:
Seniorzy UKS Szopienice w sezonie 2014/2015 wystąpią w Klasie A !
A zatem AWANS stał się faktem !

©

WITAMY NA NASZEJ STRONIE !

To jest oficjalna strona klubu UKS Szopienice

UKS Szopienice
40-336 Katowice
ul. Obrońców Westerplatte 30.
NIP 954-253-36-19
REGON: 240232486
KRS 0000381890
Nr konta bankowego: 65 1300 1065 2009 0607 0810 0001

Logowanie

Nie pamiętam hasła.

Nie masz jeszcze konta? Załóż je!

Utwórz konto / zarejestruj się i korzystaj w pełni z funkcji dostępnych na naszej stronie!

Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2014-06-08 13:00
Kolejka: 18
Sparta II Katowice : UKS Szopienice
2     :     5
Tabela
LP Herb Druzyna M P
1 Slavia II Ruda Śląska 18 40
2 Stadion Śląski Chorzów 18 39
3 UKS Szopienice 18 33
4 Pogoń II Imielin 18 30
5 Szombierki II Bytom 18 29
6 Lechia 06 Mysłowice 18 25
7 Kamionka Mikołów 18 25
8 Sparta II Katowice 18 24
9 GKS Urania III Ruda Śl. 18 14
10 Jastrząb II Ruda Śląska 18 4

Pokaż więcej
Strzelcy - sezon 13/14
Śladkowski - 12
Jarek - 10
Wentkowski - 7
Choroś P. - 6
Zielosko - 3
Chodak - 2
Pawłowski - 2
Mierzwiński - 2
Dobrowolski - 1
Dudzik M. - 1
Gałązka - 1
Kordalski - 1
Kowalski - 1
Pelka - 1
Wiensz - 1

Klasa B
Sparta II 2:5 UKS Szopienice
Szombierki II 1:1 Stadion
Pogoń II 4:2 Lechia 06
Urania III 1:3 Slavia II
Jastrząb II 1:5 Kamionka
18 kolejka Klasy B
Pełny terminarz
Kalendarz
Lipiec 2014

Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Losowe filmy
TURNIEJ ŁAZISKA 98' (10.02.2013)TURNIEJ MIKOŁÓW 2013"Najnowsze filmy
Powrót kuligiem
Ognisko
Najczęściej oglądane filmy
Wręczanie nagród - "Liga Mistrzów"Nasze chiliderkiOstatnie Obrazy
Ankieta
Jak bardzo cieszy Cię perspektywa awansu naszej drużyny do A Klasy?

Super. Nareszcie po wielu latach wracamy tam gdzie powinniśmy już dawno być.
Super. Nareszcie po wielu latach wracamy tam gdzie powinniśmy już dawno być.
50% [1 głos]

Dobrze, że awansowali. Mecze będą ciekawsze.
Dobrze, że awansowali. Mecze będą ciekawsze.
50% [1 głos]

Czy A klasa czy B klasa, niewielka różnica
Czy A klasa czy B klasa, niewielka różnica
0% [0 głosów]

Ledwo awansowali, będzie ciężko im się utrzymać.
Ledwo awansowali, będzie ciężko im się utrzymać.
0% [0 głosów]

Nie zasługiwali na awans. Szybko spadną.
Nie zasługiwali na awans. Szybko spadną.
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 14.07.2014

Archiwum ankiet
Współpraca

Copyright © 2012. Projekt strony wykonał Krzysztof Śladek. Wszelkie prawa do materiałów tu publikowanych należą do klubu UKS Szopienice.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7Theme by kot2007
Wygenerowano w sekund: 0.69 1,121,582 unikalne wizyty