Mecz oldboi odwołany

Mecz oldboi odwołany

Jak poinformował nas kilka dni temu klub Hetman 22 Katowice, zaplanowany na 10 czerwca przed mecz (przed meczem Hetmana z naszym UKS-em w ramach rozgrywek Klasy A) oldboi drużyn Hetmana i HKS/UKS Szopienice, nie odbędzie się !!! Gospodarze z Dąbrówki bardzo przepraszają za zaistniałą sytuację i zamieszanie, które wprowadziło wcześniejsze ogłoszenie tego wydarzenia, ale niestety z przyczyn organizacyjnych nie uda się zorganizować tego meczu.

Powyższa decyzja została już przekazana bezpośrednio większości zawodników olboi naszego klubu, teraz pragniemy jednak przekazać ją również tym co jeszcze nie odebrali takiej informacji i kibicom, którzy być może, kierowani sentymentem i dawnymi znajomościami, chcieli wybrać się na to spotkanie, by nie tylko obejrzeć nasze żywe legendy klubu, ale i być może spotkać się z nimi i powspominać dawne czasy. Szkoda, że do tego spotkania nie dojdzie, ale miejmy nadzieję stanie się tak w niedalekiej przyszłości.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy