Nasi grali – Orliki E1

Nasi grali – Orliki E1

💙💛 Nasi grali 💙💛
Kawał dobrego futbolu pokazała w weekend drużyna rocznika 2015.
Po ostatnim dobrym meczu, którego całkowicie nie odzwierciedlił wynik, przyszedł czas na pokazanie się z jeszcze lepszej strony.
Od pierwszej do ostatniej minuty w meczu z Rozwojem zawodnicy wykonywali swoje boiskowe zadania i to Nasi po ostatnim gwizdku mogli świętować i cieszyć się dobrym występem.
Brawo! 💙💛

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy