Nasi grali – 12 kolejka D1

Nasi grali – 12 kolejka D1

💙💛 Skandaliczny mecz w lidze D1 III ligi 💙💛

Dzisiaj podejmowaliśmy (27.05) u siebie drużynę ŚLAP II. Niestety to kolejny mecz ,w którym gramy w mocno okrojonym składzie, a kontuzjowane jednostki nie są w stanie wygrać tego spotkania. Wszyscy nasi zawodnicy zasługują na pochwałę ,a zwłaszcza zawodnik,który na codzień gra w 6 lidze,pracuje na maksymalnych obrotach…brawo Wojtek! Do zmiany dysponujemy tylko jednym zawodnikiem,ale się nie poddajemy. W pierwszej połowie nasi przeciwnicy mają dużo szczęścia bo nasz środkowy kończy swoje akcje strzałami na bramkę ,ale brakuje trochę szczęścia i piłka opuszcza boisko po kontakcie ze słupkiem . Druga połowa meczu to dominacja Szopienic, chociaż trzy kontry ŚLAPU mogły zakończyć się bramką,ale to my dyktujemy tempo meczu. Najgorsze w tym spotkaniu jest to ,że kończy się ono remisem 0:0 przez karygodne i niesprawiedliwe decyzje Sędziego.Zdobywamy gola po strzale Alexa,ale Sędzia nie uznaje bramki, argumentując, że nie widział. Bierzemy to na klatę i gramy dalej,ale ręka w polu karnym i to nie przypadkowa, której Pan Sędzia nie widzi po raz kolejny jest już dramatem piłki dziecięcej. Tą rękę widzieli wszyscy…poza nim, komentarz chyba jest zbędny…
Może i te emocje i wnioski są mocne, ale jeśli tak to ma wyglądać to po co ta tabela???!!! Grajmy o nic 😉⚽

Pierwszy raz nie piszemy o naborach nowych adeptów piłki nożnej, bo gdy ma tak to wyglądać że dzieci wkładają wielkie serce i są tak krzywdzeni to jako Klub Sportowy nie chcemy w tym brać udziału bo nic z sportem to nie jest powiązane .😔

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy

Dzień Matki

Najlepsze życzenia dla Pierwszych i Najwierniejszych Kibicek naszych