Nasi grali – 8 Kolejka C1

Nasi grali – 8 Kolejka C1

💙💛 Nasi grali 💙💛

Po środowym zwycięstwie nad Przemsza, zamknęliśmy pierwszą część sezonu na czele, lecz w sobotę czekał nas bardzo trudny wyjazd do Rudy Śląskiej, gdzie mieliśmy się zmierzyć z drużyną tamtejszej Slavii. Po ostatnim meczu, mieliśmy bardzo miłe wspomnienia, a pro po tego rywala, w meczu na naszym terenie wygraliśmy 5-1, całkowicie dominując drużynę Slavii. Wiedzieliśmy od samego początku, że Slavia, po środowym zwycięstwie nad Ruchem, będzie chciała, również wygrać z nami, i spokojnie zasiedlić się w środku tabeli. Mecz zaczął się na naszą korzyść, ponieważ od początku, budowaliśmy sporo akcji, oraz oddawaliśmy sporo strzałów na bramkę Slavii. Gospodarze grali bardzo agresywnie, i dość często faulowali naszych zawodników. Przez niemalże całą pierwsza połowę bombardowaliśmy bramkę Slavii, i nareszcie piłka wpadła do siatki. Bezpańską piłkę udało się zgarnąć Alexowi, ten podał do Patryka, a ten świetnym uderzeniem w 33 minucie daje nam prowadzenie. Przez resztę czasu, nie działo się już zbyt wiele, ale to był dopiero zwiastun, prawdziwej walki….
Drugą połowę zaczęliśmy z nastawieniem że musimy strzelić jak najszybciej kolejną bramkę, żeby nie było tak samo stresowej sytuacji jak w meczu z Przemsza. Od samego początku drużyna Slavii, oddawała strzały, niemalże z każdej pozycji, było w nich widać chęć powrotu do meczu, lecz już na samym początku drugiej połowy, zawodnik Slavii zrobił bardzo groźnie wyglądającą nakładkę naszemu pomocnikowi, wydawało się, że to będzie koniec meczu dla zawodnika Slavii, lecz okazuje się że sędzia myśli inaczej, dwie minuty za takie wejście, absurd. Przez długi okres drugiej połowy, mecz toczył się w środkowej strefie boiska. W 62 minucie skrzydłem ruszył Wiktor, nieudanie wrzuca lecz piłkę zgarnia Piotrek cofa do Patryka, a ten trafia tylko w poprzeczkę. Po chwili nasz zawodnik dostaje dwie minuty za pociągnięcie rywala za koszulkę, przy czym zawodnik Slavii za bardzo groźny wślizg nie dostaje nawet upomnienia. Gospodarze próbowali zagrozić nam wrzutkami z rzutów rożnych, lecz nasz bramkarz, bez większych problemów łapał piłkę. W 73 minucie Slavia ruszyła z kontrą, wrzucili piłkę a napastnik strzałem po ziemi pokonał naszego bramkarza, i w tym momencie zaczęły się straszne problemy. Cała nasza drużyna ruszyła z atakami, ale gospodarze cały czas przerywali nasze akcje faulami. Wydawało się że mecz zakończy się remisem, ale w drugiej minucie doliczonego czasu, Dawid ruszył z ostatnia szansa, ominął obrońcę i zagrał piłkę w pole karne, tam był Szymon, który pokonał bramkarza strzałem minimalnie obok jego nóg, cała drużyna wybuchła euforią, i nawet rezerwowi pobiegli cieszyć się z całą drużyną. Zawodnicy Slavii rozpoczęli od środku, ale nie udało im się już przeprowadzić ataku, i w stylu Sergio Aguero, albo Ole Gunnar Solskjæra, zdobywamy cenne trzy punkty, kto wie może na wagę awansu. Kibicom dziękujemy za przybycie na mecz, a rywalom dziękujemy za mecz.
Strzały UKS: 17
Strzały celne UKS: 9
Rzuty rożne dla UKS: 5
Faule zawodników UKS na zawodnikach Slavii: 5

Strzały Slavii: 8
Strzały Celne Slavii: 4
Rzuty rożne dla Slavii: 4
Faule zawodników Slavii na zawodnikach UKS: 15

[relacja Miłosz Kubas]
—————————–
Trwają nabory do wszystkich drużyn UKS Szopienice. Więcej informacji pod nr telefonu:
500 082 842

—————————–
Partnerzy:
Katowice – oficjalny profil miasta
Brain Training Academy Katowice
Brain Training System Pokaż mniej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy

Dzień Matki

Najlepsze życzenia dla Pierwszych i Najwierniejszych Kibicek naszych