Nasi grali – zaległa 9 kolejka D1

Nasi grali – zaległa 9 kolejka D1

💙💛 Świetna passa 2010 rocznika 👍⚽️💪🙂 💙💛
17.05 w środę rocznik 2010 rozegrał swój mecz ligowy z sąsiednią Spartą Katowice. Niestety mecz rozgrywaliśmy w intensywnym deszczu także aura nam nie sprzyjała. Na szczęście pogoda dla obu drużyn była taka sama.
Mecz od początku był rozgrywany na dużej intensywności, pressingu i pojedynków jeden na jeden. Widzimy w tym naszą szansę bo w tej płaszczyźnie czujemy się doskonale i przeważamy w początkowej fazie meczu. Po około 20 minutach wymiany ataków Alex dopada piłkę w okolicy połowy boiska i decyduje się na samotny rajd na bramkę Sparty , obrońcy do końca próbowali go złapać,ale nasz środkowy zrobił swoje i zakończył ucieczkę precyzyjnym strzałem i mamy 1:0. W tym meczu rywal próbował kilkukrotnie zaskoczyć naszego bramkarza,ale Igor w tym spotkaniu nie dawał złudzeń przeciwnikom i ze stoickim spokojem łapal każdorazowo piłkę. Druga połowa to próby zmiany wyniku i ataki z jednej i drugiej strony. Na 15 minut przed końcem meczu Alex kilkukrotnie uruchamia naszego Gibona (Kacper Kupka) ale niestety brakuje trochę szczęścia żeby zwiększyć naszą przewagę. Kończymy mecz z 3 punktami. Ten mecz ma 12 bohaterów bez wyjątków. Wielki szacunek dla chłopaków za realizację założeń przedmeczowych i zaangażowanie na boisku. Dziękujemy kibicom za doping, a przeciwnikom za dobry mecz. 👍⚽️💪🙂
—————————–
Trwają nabory do wszystkich drużyn UKS Szopienice. Więcej informacji pod nr telefonu:
500 082 842
—————————–
Partnerzy:
Katowice – oficjalny profil miasta
Brain Training Academy Katowice
Brain Training System

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy