Nasi grali – Zwycięstwo z Orłem

Nasi grali – Zwycięstwo z Orłem

We wtorek na własnym boisku zmierzyliśmy się z drużyną Orła Mokre.

Zaczynamy dobrze, tworzymy masę sytuacji i szybko obejmujemy prowadzenie. Mimo ciągłej przewagi tracimy 2 gole, jednak szybko odpowiadamy strzelając w krótkim odstępie czasowym 5 bramek, m.in za sprawą świetniej współpracy Szymona i Natana ale przede wszystkim całej drużyny. Na przerwę schodzimy prowadząc 6:2. Mimo rozmòw w przerwie odnośnie tego, że mecz trwa 2 połowy i jeszcze go nie wygraliśmy pojawia się ogromne rozluźnienie i przez 15 minut nie potrafimy skonstruować składnej akcji, a przeciwnicy ciągle napierają co przekłada się na strate 2 bramek. W 50 minucie wyprowadzamy szybki kontratak i udaje nam się zdobyć bramkę na 7:4 a następnie na 8. Rywale nie złożyli broni i trafiają jeszcze dwa razy, jednak nie wystarczyło to aby odmienić losy spotkania. 1 połowa wzorowa, druga słaba z uwagi na brak skupienia i zlekceważenie przeciwnika Mimo wszystko wygrywamy 8:6 i rewanżujemy się za porażkę z pierwszej rundy.
[Trener]

Bramki:
Lubieniecki x4
Klein x2
Samojluk
Samobój
—————————–
Trwają nabory do wszystkich drużyn UKS Szopienice

Więcej informacji pod nr telefonu:
500 082 842
—————————–
Partnerzy :
Brain Training Academy Katowice
Katowice – oficjalny profil miasta
Brain Training System
UKS Szopienice

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy

Dzień Matki

Najlepsze życzenia dla Pierwszych i Najwierniejszych Kibicek naszych