W trosce o rozwój nie tylko piłkarski

W trosce o rozwój nie tylko piłkarski

Dziś w naszym klubie UKS Szopienice po raz kolejny gościmy Karolinę Pietrzak, psychologa sportu, która na co dzień pracuje w Akademii Górnika Zabrze oraz współtworzy Brain Training System

Nasza współpraca funkcjonuje już od wielu lat, gdyż bardzo mocno zwracamy uwagę na kompleksowy rozwój naszych zawodników, dbając również o rozwój mentalny.

Zajęcia odbędą się w 2 grupach:
17:00-17:45 rocznik 2008
17:45-18:30 rocznik 2010

Pamiętajcie o wzięciu ze sobą długopisów i zeszytów 😉

Dlaczego warto pracować nad swoimi umiejętnościami mentalnymi? Bo to klucz do sukcesu nie tylko na boisku, ale także w życiu codziennym. Umiejętności mentalne pozwalają nam:

👉Lepiej zarządzać stresem: W trudnych sytuacjach, zarówno na boisku, jak i poza nim, umiejętność kontrolowania stresu może zdecydować o wyniku.
👉Zwiększać pewność siebie: Wzmocnienie pewności siebie pomaga zawodnikom podejmować lepsze decyzje i podejście do rywalizacji bez obaw przed porażką.
👉Zwiększać koncentrację: Skupienie uwagi na istotnych zadaniach to klucz do doskonałego wykonywania ruchów i podejmowania decyzji w trudnych momentach.
👉Lepiej radzić sobie z porażkami: Umiejętność wyciągania wniosków z porażek i używania ich do rozwoju jest kluczowa dla sukcesu na dłuższą metę.
👉Zwiększać motywację: Praca nad umiejętnościami mentalnymi pomaga utrzymać długoterminową motywację do treningu i rywalizacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem zawodowym czy amatorskim, rozwijanie umiejętności mentalnych ma ogromne znaczenie. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych zawodników do uczestnictwa w warsztatach z Karolina Pietrzak- Psychologia Sportu oraz Trening Mentalny. To doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak wzmocnić swoją psychikę i osiągnąć jeszcze większe sukcesy na boisku i poza nim!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy

Dzień Matki

Najlepsze życzenia dla Pierwszych i Najwierniejszych Kibicek naszych