Wyjątkowy dzień w kalendarzu klubu

Wyjątkowy dzień w kalendarzu klubu

18 września to ważna data zapisana na kalendarzu wydarzeń naszego klubu. W tym dniu bowiem swoje urodziny obchodzi ważna postać, osoba która poświęciła się naszemu klubowi, dbając o każdy detal, by ten klub się rozwijał i był jak najlepszym miejscem dla młodych pasjonatów piłkarskich, marzących jak niegdyś on sam o osiąganiu sukcesów i spełnieniu w piłce. Mowa tu oczywiście o Adamie Dobrowolskim, trenerze i koordynatorze klubu a także osobie czynnie działającej w Zarządzie naszego UKS-u Szopienice.

Drogi trenerze Adamie… z okazji Twoich urodzin chcielibyśmy Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia! Życzyć Ci, aby każdy kolejny dzień przynosił Ci jeszcze większą radość z tego, co robisz. Niech Twoja pasja do piłki nożnej nigdy nie gaśnie, a Twoje ambicje będą dalej napędzać Cię do osiągania nowych sukcesów. Niech zdobyte przez Ciebie umiejętności i wiedza będą inspiracją dla kolejnych pokoleń piłkarzy. Z okazji Twoich urodzin życzymy Ci również zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Bądź zawsze otoczony wsparciem i życzliwością ze strony swojej rodziny, przyjaciół i naszej piłkarskiej społeczności. Jesteś niezwykłym trenerem piłki nożnej, pełnym pasji i ambicji. Twoje oddanie klubowi UKS Szopienice przez niemal całe życie jest godne podziwu i szacunku. Twoja nieustanna chęć nauki i rozwijania się, mimo wielu lat doświadczenia, powinna być inspirująca dla innych trenerów chcących być dobrymi trenerami, bo w tym zawodzie powinno się uczyć ciągle, bez względu na lata doświadczeń . Twoje rady i wskazówki, na które zawsze można liczyć, są zawsze trafne i pomagają osiągać coraz lepsze wyniki.

Dziękujemy Ci za Twoją ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijanie naszego klubu i jej zawodników, za cierpliwość i poświęcenie będące wzorem postawy jaką powinien prezentować zawsze każdy dobry i zaangażowany w swoją ważną sportowo-wychowawczą misję trener.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Najnowsze wpisy