Ubezpieczenie z UKS-em

Razem z firmą @Sebastian Radek Ubezpieczenia już trzeci rok gramy razem! Dzięki tej współpracy możemy zapewnić naszym zawodnikom kompleksową opiekę ubezpieczeniową na najwyższym poziomie.

Ciężkie kontuzje i brak środków na leczenie oraz rehabilitację pokrzyżowały już niejedną, świetnie zapowiadającą się karierę. Nie da się ukryć, że odpowiednio dobrane ubezpieczenie jest wręcz niezbędnym i nieodłącznym elementem uprawiania sportu, zarówno na poziomie zawodowym jak i amatorskim.

Jak wygląda nasza współpraca?

Rodzic poprzez stronę internetową www.radekubezpieczenia.pl (w prawym górnym rogu klikamy „Kup NNW szkolne online”) będzie mógł samodzielnie wybrać zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Ubezpieczenie obowiązuje w każdej sytuacji życiowej, 24 h/7. Obejmuje przede wszystkim wyczynowe uprawianie sportu, czyli chroni zawodnika w klubie, ale również w szkole jak i poza nią (życie prywatne, wakacje, wyjazdy, wycieczki itd.)

Po zakupie polisa zostanie przygotowana w formie mobilnej oraz wysłana na e-mail, który został podany przy zawieraniu ubezpieczenia.

W razie wystąpienia urazu u dziecka, Rodzic otrzyma kompletne wskazówki dotyczące wymaganej dokumentacji medycznej oraz pomoc przy zgłoszeniu wniosku o wypłatę odszkodowania.
___________________________________________

Jeżeli pojawią się pytania do ww. oferty to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pan Sebastian udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ww. ofertą, omówi szczegółowo zakres ubezpieczenia oraz doradzi wybór odpowiedniego wariantu.

Zapraszamy do kontaktu

730 298 777
sebastian.radek@mbmi.pl